Hakkımızda

En Kaliteli Organizasyon, Süsleme, Kiralama Firması Olarak Konusunda Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörümüzde bir numaralı firma olmayı başardık. Uzman çalışanlarımız ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ederiz!

AKGÜL DAVET 1996 da Akgül organizasyon firması olarak kurulan, Başarısını ve Tecrübesini Yenilikçi, Modern Anlayışı uzun vadeli strateji ile kurumsal alanda da Event, invitation (Davet) & Wedding (Düğün), Akgül Organizasyon adı altında faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır

Şirket Profili
Pek çok 5 yıldızlı otelin önerdiği ilk 4 firmadan biri olan Akgül Organizasyon ve profesyonel partime ekibi ile takım çalışmasına inanan yenilikçi, detaycı, çözüm üreten işini takip eden bir kadroya sahiptir.

Misyonumuz
Misyonumuz; Sürekli gelişime ve değişimlere açık olup müşteri odaklı çalışmak, yeninin peşinde, teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak müşterilerimize artı bir değer katabilmek ve tasarımlarımızla müşterimizin hayallerini, arzularını ve hedeflerini gerçeğe dönüştürmekte yardımcı olmak.